autosan jelcz
location Produkty :: Autosan - Jelcz

Autosan – Jelcz

Stała produkcja naszej firmy dotyczy branży motoryzacyjnej, a konkretnie – samochodów ciężarowych i autokarów. W związku z tym przygotowaliśmy bardzo duży wybór uszczelek przeznaczonych do pojazdów marki Autosan – Jelcz. Co istotne, oferujemy zarówno pojedyncze elementy (takie jak osłona dźwigni zmiany biegów, membrana zaworu, osłona lewarka czy uszczelnienie amortyzatora), jak i całe zestawy, np.:

W razie potrzeby jesteśmy również w stanie wytworzyć elementy na zamówienie na podstawie rysunku technicznego lub dostarczonego nam detalu. Dzięki temu spełnią one wszelkie indywidualne potrzeby i wymagania, a także będą dostosowane do określonych parametrów. Ponadto posiadamy części osłonowo uszczelniające nie tylko do pojazdów marski Autosan – Jelcz, ale też Ikarus i innych.

Najwyższa jakość uszczelek

Wszystkie uszczelki przeznaczone do pojazdów Autosan – Jelcz wykonujemy z najwyższej jakości materiałów oraz z największą precyzją. Do ich produkcji korzystamy z różnego rodzaju mieszanek gumowych kauczukowych. Dzięki temu gotowe detale cechują się:

W przypadku zamówień realizowanych na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wytworzyć osłony lub uszczelki z dowolnie wybranego materiału, który posiadamy w asortymencie. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Wówczas przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy i przyjmiemy zamówienie. Co istotne, prowadzimy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż, a nasze usługi kierujemy do przedstawicieli firm działających nie tylko w branży motoryzacyjnej.

© Copyright 2020 Kamgum Polityka prywatności Realizacja www.cadweb.pl