siłowniki
location Produkty :: Siłowniki

Siłowniki

Szukasz wysokiej jakości części uszczelniających do siłowników? Świetnie trafiłeś! Oferujemy duży wybór elementów wykonanych z najwyższej jakości mieszanek gumowych, które są doskonale dostosowane do wymagających warunków pracy uszczelek. Co istotne, są one odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a także inne obciążenia, na które są narażane, ale – w zależności od konkretnego materiału – również na:

Wszystkie uszczelki do siłowników, a więc różnego rodzaju oringi gumowe, x-ringi i pozostałe elementy dostępne są w wielu rozmiarach oraz grubościach. Są niezwykle żywotne, elastyczne i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu gwarantują stuprocentową szczelność nawet podczas intensywnego użytkowania.

Duży wybór uszczelek i osłonek do siłowników

Pragniemy spełnić wszystkie potrzeby naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo duży wybór uszczelek oraz elementów osłonowych do siłowników. Wśród nich znajdują się zarówno pojedyncze części (np. przepona siłownika hamulca, osłony serwa czy wybieraka, a także tłoki siłownika), jak i gotowe zestawy detali, spośród których warto wymienić:

Na zamówienie jesteśmy w stanie wyprodukować również niestandardowe części lub elementy wykonane z innej mieszanki gumowej o pożądanych właściwościach. Prowadzimy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż, a wysyłkę naszych produktów prowadzimy na terenie całej Polski oraz za granicę. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku niejasności – do kontaktu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji i służymy fachową radą.

© Copyright 2020 Kamgum Polityka prywatności Realizacja www.cadweb.pl