zachodnie
location Produkty :: Zachodnie

Części do zachodnich marek

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów z branży motoryzacyjnej i nie tylko, przygotowaliśmy duży wybór gumowych uszczelek oraz różnego typu osłonek przeznaczonych do pojazdów i innych sprzętów zachodnich marek. Co istotne, w razie potrzeby jesteśmy również w stanie wytworzyć uszczelki na specjalne zamówienie.

Wówczas produkujemy niezbędne elementy na podstawie przekazanej nam dokumentacji, rysunku technicznego lub konkretnego detalu. Dzięki temu gotowe części będą wykonane z uwzględnieniem szczegółowych parametrów, a także z wykorzystaniem jednej z dostępnych z naszej ofercie mieszanek gumowych. W Kamgum wytwarzamy uszczelki i osłony gumowe z takich materiałów, jak:

Powyższe mieszanki różnią się między sobą parametrami, a także odpornością na określone warunki pracy czy poszczególne substancje, takie jak kwasy, zasady, sole, oleje i tłuszcze czy benzyna. W razie potrzeby służymy pomocą przy wyborze optymalnej mieszanki, która sprawdzi się do konkretnej uszczelki i jej przeznaczenia.

Marki, do których przeznaczone są nasze uszczelki

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim pojedyncze części, takie jak elementy łączące cylinderka hamulca 90°, 110° lub 180°, kwadringi pedału sprzęgła, membrany osuszacza lub zaworu czteroobwodowego, przepony siłownika hamulca czy tulejki głównego zaworu. Ponadto posiadamy gotowe komplety dedykowane do zaworów np.: Wabco, Knorr, Ecas dla pojazdów i różnego rodzaju urządzeń takich marek, jak:

Oferujemy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż wszystkich osłon gumowych, oringów i pozostałych uszczelek. Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu. Wszystkim Klientom gwarantujemy też fachowe doradztwo i wsparcie podczas trwania współpracy. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji i chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

© Copyright 2020 Kamgum Polityka prywatności Realizacja www.cadweb.pl