ikarus
location Produkty :: Ikarus

Ikarus

W Kamgum przygotowaliśmy duży wybór wysokiej jakości uszczelek oraz elementów ochronnych do samochodów ciężarowych i autobusów marki Ikarus. Wszystkie z nich wykonujemy ze starannie dobranych mieszanek gumowych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki atmosferyczne. Dzięki temu są wyjątkowo żywotne i odpowiednio dopasowane do trudnych warunków pracy uszczelek. Zachowują swoją elastyczność przez bardzo długi czas i doskonale dopasowują się do miejsca swojego przeznaczenia, zapewniając szczelność oraz skuteczną osłonę wszystkich elementów.

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas uszczelki do pojazdów Ikarus cechowały się niezwykłą precyzją wykonania, gładką i równą powierzchnią. Tylko wówczas spełnią one swoją funkcję i zagwarantują sprawne działanie mechanizmów, do których są wykorzystywane. Wszystkie dostępne w naszej ofercie detale posiadamy w hurtowej i detalicznej sprzedaży – sprawnie realizujemy zarówno małe, jak i bardzo duże lub nietypowe zamówienia.

Pojedyncze elementy i gotowe komplety

W ofercie uszczelek przeznaczonych do pojazdów Ikarus przygotowaliśmy zarówno pojedyncze elementy, jak i gotowe komplety przeznaczone np. do siłownika hamulca tylnego, zaworu 4-obwodowego, zaworu poziomującego, pedału hamulca, regulatora ciśnienia powietrza czy siłownika otwierania drzwi. Ponadto posiadamy rozmaite osłony, takie jak:

Oferujemy także zestawy naprawcze do siłowników, które umożliwiają szybką wymianę uszkodzonych uszczelek. Co istotne, prowadzimy wysyłkę wszystkich elementów nie tylko na terenie Polski, ale też za granicę w razie potrzeby. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji oraz służymy fachowym wsparciem podczas wyboru niezbędnych elementów.

© Copyright 2020 Kamgum Polityka prywatności Realizacja www.cadweb.pl